Menu
Your Cart

Про Нас

ТОВ "ТПК Конкорд груп" є виробником електро-світлотехнічної та щитової продукції на території України. Право на торгову марку ERKA належить ТОВ "ТПК Конкорд груп".

Історія:

Молодий торговий підрозділ почав свою діяльність в області виробництва, на початку 2014 року.

       Компанія була відкрита в самий розпал кризи, але тим не менш стрімко розвивалася, продовжуючи задовольняти потреби своїх клієнтів, використовуючи найновіші методи розвитку в кризових умовах.

       На сьогоднішній день в нашому арсеналі є добре наповнений склад та продуктивно працюючий офіс з командою професіоналів.

Колектив компанії:

Спеціалісти, що володіють останніми досягненнями в області менеджменту і новинок світового ринку.

Мета компанії:

Забезпечення українського і зарубіжного ринку якісною електро-світлотехнікою та щитовою продукцією.

       Компанія "ТПК Конкорд груп" виробляє продукцію високої якості. Вона здійснює ретельний підбір постачальників, комплектуючих для забезпечення виробництва, постійний контроль дотримання технології виконання особливо відповідальних операцій, а також контроль готової продукції на виході: від перевірки відповідності технічних характеристик до якості упакування. Постійний контроль продукції і виробництва зі сторони випробувальних лабораторій - це звичайний режим співробітництва компанії та контролюючих органів. Інспекційні перевірки виробництва представниками контролюючих органів підтверджують високий рівень організації виробництва.

Основна політика роботи компанії на ринку:

Компанія відкрита для взаємовигідного співробітництва в області продажу електро-світлотехнічної та щитової продукції. Це співробітництво принесе вигоду всім учасникам. Інтелектуальний потенціал в поєднанні з досвідом, гнучкою технічною і економічною політикою дозволяють впевнено дивитись у майбутнє.